Dřevěná odrážedla

Dřevěné odrážedlo ve tvaru hrocha

Dřevěné odrážedlo ve tvaru hrocha je vhodné pro nejmenší. Ideální pro děti od 1 roku do 3 let věku. Potěší každého malého caparta. Díky provedení je univerzální a vhodné pro holku i kluka. Je vybaveno polstrovaným sedátkem pro co nejvyšší pohodlí. Má praktická držadla coby řídítka pro pohodlné a snadné držení. V přední části, která je ve tvaru hlavy hrocha je zároveň praktický úložný prostor, kam si dítě může dát i věci, které chce zároveň třeba někam převézt v místnosti či z pokojíčku do kuchyně apod. Jízdou na odrážedle dítě posiluje nohy, dochází k učení udržení rovnováhy.

Cena v době recenze: 1 959 Kč

Dřevěné odstrkovadlo s masivní konstrukcí Vespa Mint

Dopřejte malým dětem zažít potěšení z jízdy a rychlosti. Dřevěné odstrkovadlo s masivní konstrukcí zaručuje bezpečnost dětí a zároveň je naučí udržet rovnováhu. Odstrkovadlo má nafukovací kola, výškově nastavitelné sedadlo a je vyrobené z kvalitního dřeva. Vpředu má imitaci světel a otáčkoměru. Nastavitelné sedadlo se přizpůsobí výšce dítěte.

Cena v době recenze: 2 449 Kč

Odrážedlo MERCEDES v červeném provedení

Dětské odrážedlo MERCEDES G350d je vyrobeno v licenci koncernu MERCEDES. Váš malý závodník či závodnice se v něm bude cítit jako v opravdovém džípu. Autíčko má na tříramenném volantu tlačítka vydávající různé melodie, zvuk motoru nebo houkačku. Je určeno jak pro nejmenší děti, které už umí sedět, tak i pro děti, které se už naučily chodit. Odrážedlo má otočná přední kola a široké a komfortní sedadlo s úložným prostorem.

Cena v době recenze: 1 607 Kč

Dřevěné odrážedlo – červená tříkolka

Dopřejte malým závodníkům potěšení z jízdy a rychlosti. Dřevěná tříkolka – odrážedlo má masivní konstrukci a zajistí tak bezpečnost dětí. Tato červená tříkolka ve sportovním stylu je skvělá pomůcka, která naučí děti udržet rovnováhu a v budoucnosti se pak lépe a rychleji naučí jízdu na kole.

Cena v době recenze: 2 089 Kč