Kovová odrážedla

Dětské dvoukolové odrážedlo Master Porsh

Dětské odrážedlo – kolo Master Porsh je určeno pro děti s nosností do 30 kg. Ideální pro děti od 3 do 5 let. Dvoukolové odrážedlo je vhodné pro jízdu doma, ale hlavně venku. Odrážedlo díky preciznímu a důmyslnému provedení je lehké, snadné na ovládání. Zásluhou kol skýtá snadnou jízdu. Komfort umocněn ergonomicky tvarovaným sedlem, které má příjemné, měkké polstrování. Odrážedlo s neotřelým designem je perfektní volbou pro malého jezdce coby nácvik před pořízením opravdového kola.

Cena v době recenze: 1 690 Kč

Dětské odrážedlo pro nejmenší Amulet Runner

Dětské odrážedlo Amulet RUNNER je určeno pro nejmenší začínající cyklisty. Je vhodné pro děti s výškou 75 až 95 cm. Dvoukolové odrážedlo mající magnéziový rám s vidlicí dělají z tohoto typu rychlého a lehkého společníka. Odrážedlo má ergonomicky tvarované sedlo a řídítka pro pohodlné držení a tím tak snadnější jízdu. Díky provedení je možné jezdit nejen v interiéru, ale hlavně v exteriéru, kde si tento model poradí s každým terénem. Jízdou na odrážedle se dítě učí rovnováze, koncentraci.

Cena v době recenze: 3 999 Kč

Dětské balanční odrážedlo Unicorn

Balanční odrážedlo Unicorn od italské společnosti Mondo je kvalitní odrážedlo pro všechny děti a zejména holčičky od 2 let. Odrážedlo Unicorn roste s dítětem až do doby, kdy je připraveno na svoje první kolo. Je to skvělý mezistupeň při přechodu z dětské tříkolky na první kolo. Odrážedlo má kvalitní a odolná plastová kola. Dítě si díky jízdě na balančním odrážedle zpevňuje svaly zad, posiluje nohy a tříbí rovnováhu. Při jízdě na odrážedle se dítě musí spoléhat na sebe, nabírá jistotu a učí se udržovat rovnováhu.

Cena v době recenze: 1 129 Kč

Dětské odrážedlo Arcore BERTIE pro nejmenší

Dětské odrážedlo Arcore BERTIE pro nejmenší je vhodné k získání základních zkušeností k následné jízdě na kole. Zajistí zábavu a jedinečnou jízdu v interiéru a zejména v exteriéru.

Cena v době recenze: 1 199 Kč