Plastová odrážedla

Odrážedlo Quad Baby Mix v provedení čtyřkolky se zvukem

Dětské odrážedlo Quad Baby Mix v provedení čtyřkolky je vhodné pro děti od 1 roku. Je tak ideální volbou pro nejmenší děti, které už umí sedět, stejně tak pro ty, které se už naučily i chodit. Odrážedlo má klakson na řídítkách a úložný prostor na hračky pod měkkým a polstrovaným sedátkem. Zásluhou imitace prvků je odrážedlo pro děti o to atraktivnější. Odrážedlo pro děti v působivém provedení a veselých barvách nejen zabaví dítě a to na dlouhou dobu, ale má i velmi pozitivní vliv na rozvoji motorických schopností dítěte.

Cena v době recenze: 710 Kč

Odrážedlo ve tvaru plyšového lvíčka

Odrážedlo Funny Wheels Rider Ride-on ve tvaru lvíčka je vhodné pro děti od 12 měsíců či od výšky 70 cm. Dětské odrážedlo je určeno pro použití, tj. jízdu v interiéru. Tento typ je vhodným řešením coby první vozítko pro vaše dítě. Bezpečné interiérové odrážedlo je vyrobeno z kvalitního, zdravotně nezávadného materiálu. Kolečka jsou uzpůsobena pro pohodlnou, tichou jízdu. Nezanechávají žádné stopy na povrchu. Plyšový potah je možné vyprat a díky tomu tak udržovat snadno v čistotě.

Cena v době recenze: 1 199 Kč

Dětská červeno-černá elektrická motorka Baby Mix

Dětská elektrická motorka Police v červeno-černém provedení nadchne každé dítě. Milovníky motorek dvojnásob. Upoutá dětskou pozornost nejen samotným designem, ale hlavně jedinečnou jízdou. Motorka je vybavena množstvím zvukových a světelných efektů a všelijakých vychytávek. Snadno se ovládá sešlápnutím nožního pedálu umístěného na stupátku. Jízda vpřed či vzad se ovládá přepínáním tlačítka pro změnu směru jízdy.

Cena v době recenze: 3 299 Kč

Dětské odrážedlo enduro Funny Wheels New 2v1

Odrážedlo Funny Wheels Sport v zeleném provedení vyniká důmyslným provedením. Samozřejmostí je kvalitní, odolný a snadno udržovatelný materiál. Jelikož se jedná o jedinečný model, který dokáže růst s vaším dítětem, tak lze snadno proměnit na dvoukolové. Tudíž jakmile váš capart zvládne hravě jízdu na tříkolovém odrážedle, proměníte na dvoukolovou verzi. Je tak efektivním řešením před prvním pořízením opravdového kola pro vaše dítě. Tento model odrážedla vyniká tichou jízdou. Kola nekloužou. Je tak vhodné pro užití si jízdy nejen v interiéru, ale také venku na zpevněných cestách i v přírodě.

Cena v době recenze: 1 029 Kč

Dětské odrážedlo/odstrkovadlo s vodicí tyčí pro nejmenší

Dětské odrážedlo/odstrkovadlo Moni s vodicí tyčí Smile BMC22 je vhodné pro ty nejmenší. Určeno pro děti, které už samostatně sedí. Z tohoto důvodu poslouží svému účelu už i půlročnímu mrňousovi. Odrážedlo v roztomilém provedení v podobě usmívajícího se autíčka s veselými barvami vykouzlí úsměv na tváři i vaší ratolesti. Zaujme jeho pozornost. A co teprve, když ještě zažije skvělou jízdu. Dítě je zároveň pohodlně usazeno a nehrozí, že by mohlo vypadnout apod. Na volantu autíčka jsou umístěna tlačítka, která slouží ke spouštění zábavné melodie a činí tak jízdu o to atraktivnější. K tomu je volant ještě efektivně podsvícený.

Cena v době recenze: 1 863 Kč

Odrážedlo motorka Kawasaki Bud Racing

Odrážedlo Kawasaki Bud Racing od firmy FALK upoutá pozornost už samotným designem. Dětské odrážedlo ve tvaru motorky v barvách týmu Kawasaki Bud Racing Motorcycle Cross je vyrobeno z lehkého a zároveň odolného plastu. Komfort umocněn příjemným měkkým polstrovaným sedátkem pro pořádný požitek z první jízdy. A to zcela v naprosté bezpečnosti. Ideální pro děti, které už dokáží sedět. Z tohoto důvodu je vhodné od 2 let. Snadno ovladatelné odrážedlo rozvíjí u dítěte pohybové schopnosti i pozornost.

Cena v době recenze: 1 289 Kč

Ružové odrážedlo Funny Wheels 2v1

Odrážedlo Funny Wheels Rider Supersport 2v1 ve fialovém provedení je určeno pro děti od 18 měsíců. Vyniká kvalitním materiálem, a především důmyslným provedením. Odrážedlo je pro děti velkým lákadlem a něčím novým, zajímavým. Zde v jedinečném provedení, kdy je tak možné tříkolové odrážedlo snadno proměnit na dvoukolové. Tím se tak stane skvělým prostředkem pro nacvičení jízdy před začátkem používání jízdního kola. Tento model má 2 výškově nastavitelné polohy v přední i zadní části. Kola s měkkými pneumatikami zajišťují bezhlučnou jízdu. Řídítka nejdou přetočit a díky tomu tak eliminují poranění bříška dítěte. K tomu jsou opatřena velmi měkkými rukojeťmi pro pohodlné držení při jízdě.

Cena v době recenze: 1 399 Kč

Modré odrážedlo Enduro pro děti od 1 roku

Enduro Yupee odrážedlo v tyrkysové barvě je vhodné zejména pro malé kluky. Hračka je vyrobena z velmi odolného a lehkého plastu. Odrážedla jsou velkými pomocníky při prvních krůčcích vašeho dítěte.

Cena v době recenze: 459 Kč

Odrážedlo traktor s vlečkou, lopatkou a hrabičkami

Dejte svému potomkovi pocítit, že je řidičem traktoru a pořiďte mu jeho první odrážedlo. Určitě si svoji hračku na kolečkách rychle oblíbí a společně si doma nebo venku na procházkách užijete spoustu zábavy.

Cena v době recenze: 1 199 Kč

Dětské odrážedlo traktor s volantem a úložným prostorem

Krásné modré odrážedlo od Buddy Toys bude skvělým společníkem pro vaše děti na zahradě i doma. Pod pohodlným sedátkem skrývá úložný prostor na další hračky a drobné nářadí.

Cena v době recenze: 1 049 Kč

Barevné dětské odrážecí jezdítko Tobi

Jezdítko TOBI je ideálním řešením pro nejmenší, kteří se teprve začínají učit jezdit na kole a ještě neumějí udržet rovnováhu na dvou kolech. Čtyři kola poskytují mimořádnou stabilitu, bezpečnost a pohodlí při jízdě doma i venku. TOBI je lehký, futuristický a snadno se přepravuje. Jeho nejdůležitější předností je však zábava, kterou dětem poskytuje.

Cena v době recenze: 769 Kč

Plastové barevné dětské odrážedlo pro nejmenší

Barevné stabilní odrážedlo pro nejmenší. Dvě zadní kolečka a dvě přední kolečka pro větší stabilitu. Vyrobeno z kvalitního plastu. Odrážedlo je vhodné pro jízdu doma i venku.

Cena v době recenze: 249 Kč

Dětské balanční odrážedlo Unicorn

Balanční odrážedlo Unicorn od italské společnosti Mondo je kvalitní odrážedlo pro všechny děti a zejména holčičky od 2 let. Odrážedlo Unicorn roste s dítětem až do doby, kdy je připraveno na svoje první kolo. Je to skvělý mezistupeň při přechodu z dětské tříkolky na první kolo. Odrážedlo má kvalitní a odolná plastová kola. Dítě si díky jízdě na balančním odrážedle zpevňuje svaly zad, posiluje nohy a tříbí rovnováhu. Při jízdě na odrážedle se dítě musí spoléhat na sebe, nabírá jistotu a učí se udržovat rovnováhu.

Cena v době recenze: 1 129 Kč

Tříkolové dětské odrážedlo YUPEE Policie

Tyrkysové větší odrážedlo Enduro s nálepkami Policie má pro zajištění bezpečnosti širší rozteč zadních kol. Snadno uchopitelnými řídítky a lehce otočnou vidlicí mohou děti zatáčet a řídit.

Cena v době recenze: 419 Kč