Tříkolky

Dětská červeno-černá elektrická motorka Baby Mix

Dětská elektrická motorka Police v červeno-černém provedení nadchne každé dítě. Milovníky motorek dvojnásob. Upoutá dětskou pozornost nejen samotným designem, ale hlavně jedinečnou jízdou. Motorka je vybavena množstvím zvukových a světelných efektů a všelijakých vychytávek. Snadno se ovládá sešlápnutím nožního pedálu umístěného na stupátku. Jízda vpřed či vzad se ovládá přepínáním tlačítka pro změnu směru jízdy.

Cena v době recenze: 3 299 Kč

Dětské odrážedlo enduro Funny Wheels New 2v1

Odrážedlo Funny Wheels Sport v zeleném provedení vyniká důmyslným provedením. Samozřejmostí je kvalitní, odolný a snadno udržovatelný materiál. Jelikož se jedná o jedinečný model, který dokáže růst s vaším dítětem, tak lze snadno proměnit na dvoukolové. Tudíž jakmile váš capart zvládne hravě jízdu na tříkolovém odrážedle, proměníte na dvoukolovou verzi. Je tak efektivním řešením před prvním pořízením opravdového kola pro vaše dítě. Tento model odrážedla vyniká tichou jízdou. Kola nekloužou. Je tak vhodné pro užití si jízdy nejen v interiéru, ale také venku na zpevněných cestách i v přírodě.

Cena v době recenze: 1 029 Kč

Ružové odrážedlo Funny Wheels 2v1

Odrážedlo Funny Wheels Rider Supersport 2v1 ve fialovém provedení je určeno pro děti od 18 měsíců. Vyniká kvalitním materiálem, a především důmyslným provedením. Odrážedlo je pro děti velkým lákadlem a něčím novým, zajímavým. Zde v jedinečném provedení, kdy je tak možné tříkolové odrážedlo snadno proměnit na dvoukolové. Tím se tak stane skvělým prostředkem pro nacvičení jízdy před začátkem používání jízdního kola. Tento model má 2 výškově nastavitelné polohy v přední i zadní části. Kola s měkkými pneumatikami zajišťují bezhlučnou jízdu. Řídítka nejdou přetočit a díky tomu tak eliminují poranění bříška dítěte. K tomu jsou opatřena velmi měkkými rukojeťmi pro pohodlné držení při jízdě.

Cena v době recenze: 1 399 Kč

Modré odrážedlo Enduro pro děti od 1 roku

Enduro Yupee odrážedlo v tyrkysové barvě je vhodné zejména pro malé kluky. Hračka je vyrobena z velmi odolného a lehkého plastu. Odrážedla jsou velkými pomocníky při prvních krůčcích vašeho dítěte.

Cena v době recenze: 459 Kč

Tříkolové dětské odrážedlo YUPEE Policie

Tyrkysové větší odrážedlo Enduro s nálepkami Policie má pro zajištění bezpečnosti širší rozteč zadních kol. Snadno uchopitelnými řídítky a lehce otočnou vidlicí mohou děti zatáčet a řídit.

Cena v době recenze: 419 Kč